Ota yhteyttä - Rakennusliike Kari Hämäläinen Oy : Rakennusliike Kari Hämäläinen Oy

Ota yhteyttä

Kysy lisää palveluistamme tai pyydä tarjous

Kari Hämäläinen

Kari Hämäläinen

Toimitusjohtaja

kari@rlkh.fi

040 052 1664

040 052 1664

Tom Jansen

Tom Jansen

Rakennusinsinööri työnjohto

tom@rlkh.fi

045 121 1730

045 121 1730

Koskinen Marko

Koskinen Marko

Sisäsaneerauksen työnjohto

marko@rlkh.fi

040 032 1409

040 032 1409

Jouko Pellonperä

Jouko Pellonperä

Kirvestyönjohto

jouko@rlkh.fi

040 026 0701

040 026 0701

Timo Valtonen

Timo Valtonen

Kirvestyönjohto

timo@rlkh.fi

044 240 6369

044 240 6369

Taito Vuorinen

Taito Vuorinen

Puutyöverstas

taito@rlkh.fi

040 038 8474

040 038 8474

Petteri Heinonen

Petteri Heinonen

Sisäsaneerauksen työnjohto

petteri@rlkh.fi

0400 782 887

0400 782 887